Kadıköy Ucuz Nakliyat

Kadıköy ucuz nakliyat ile ev eşyalarınızın tamamı firmamız tarafından uygun bir şekilde nakliyesi gerçekleştirilir. Kadıköy ucuz evden eve nakliyat firmaları arasında en önemli firmayız. 

Aksilik Olmadan Sorunsuz Nakliyat

Bazı firmalar ne kadar profesyonel olursa olsun bazı aksilikler yaşanabilir. Eşyaların kamyona sığmaması, zamanında verilen adreste olmamak, anlaşılan fiyat üzerine yeni fiyatlar eklemek bazı firmaların müşteriyi zor durumda bıraktıkları davranışlardır. Kadıköy ucuz ev taşıma firması müşteri ile ne konuşmuşsa onu yapar.

Verilen adreste zamanında ve tam kadro işe başlar. Kesinlikle konuşulan ücretin üstüne ek bir ücret talebinde bulunulmaz. Ayrıca daha önceden planı yapılan ve incelenen eşyaların kamyonlara sığmaması gibi bir durum asla söz konusu olmaz.

Firmanın sözünü tutmaması veya bu gibi durumların yaşanması daha çok firmanın kendisine zarar verir. Prestij kaybına uğrarken, elindeki müşterileri tek tek kaybetmeye başlar. Kadıköy ucuz evden eve nakliyat firması olarak en önemli prensibimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Taşıdığımız eşyalar bize emanettir ve hasarsız bir şekilde onları yeni adresine müşterilerimizi üzmeyerek taşırız. 

Hasar tespiti için yerleştirme ve montaj işlemlerinin sonunda müşterilerimize inceleme için zaman veririz. Biz nakliyatta her zaman saygın ve müşteriler tarafından takdir edilen bir firma olarak yolumuza devam etmeyi amaçlıyoruz.