Çekmeköy Ucuz Nakliyat

Çekmeköy ucuz nakliyat ile evinizi daha uygun fiyatlara bir yerden başka bir yere taşıyabilirsiniz. Firmamız Çekmeköy evden eve nakliyat için her zaman yanınızdadır. 

Konforlu Taşıma Hizmetleri

Karmakarışık, aksiliklerin yaşandığı ve paketleme ile günlerce uğraşmanın son bulduğu taşıma olanakları ile çekmeköy ucuz nakliyat firması hizmetinizde. Özel ambalajlama ekipmanlarımızla tek tek paketlenen eşyalarınız yine özel taşıma ekipmanları ile araçlara taşınmaktadır. 

Araçlarda düzenli bir istifleme ile eşyalarınız hiçbir hasara uğramadan yeni adresine taşınırken siz bu arada çayınızı kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Önceden olduğu gibi karton koli bulup günlerce taşınma için hazırlanmanıza gerek yok. Yalnızca bir gün içerisinde yeni adresinizde montaj işlemleri dahi tüm taşıma işlemlerini profesyonel personellerimizle planlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Özellikle çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaların kurulumu için tesisatçı çağırıp ekstra masraf yapmanıza gerek yok. Teknik elemanlarımız beyaz eşyaların kurulumu ve mobilyaların de-montaj ve montaj işlerini ücrete dahil olarak gerçekleştirmektedir. 

Ev taşıma, ofis, büro, iş yeri taşıma hizmetlerimizle birlikte depolama konusunda da profesyonel hizmetlerimize çekmeköy ucuz nakliyat firması olarak, İstanbul merkezli olarak devam ediyoruz. Tüm nakliye ve depolama taleplerinizde uygun fiyat güler yüzlü hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz.