Avcılar Ucuz Nakliyat

Avcılar ucuz nakliyat işlemleri kayıt alındıktan sonra Avcılar evden eve nakliyat hizmetleri istediğiniz gün içerisinde taşınma işlemi başlatılıyor. 

Planlı ve Profesyonel Taşımacılık

Planlı taşıma nakliyatta eşyaların daha kısa zamanda daha düzenli ve hasarsız bir şekilde taşınmasında önemli bir yere sahiptir. Müşteri memnuniyeti için böyle bir çalışma mutlaka olmalıdır. Özellikle ekspertiz çalışması profesyonel ve planlı bir taşımanın en önemli unsurlarıdır.  

Avcılar ucuz evden eve nakliyat firması olarak verilen saatte adrese tam personel kadroyla gidiyoruz. Bir ekip de montaj ve paketleme işlerini yaparken diğer ekip bu eşyaları araçlara planlı bir şekilde yerleştirmektedir. Tüm eşyalar araçlara yüklendikten sonra yeni adres için tam donanımlı araçlarımızla yolculuk başlar.

Bu aşamada amacımız eşyaları hasarsız bir şekilde yeni adrese götürmektir. Yeni adreste tek tek özenle yeni eve taşınan eşyalar aynı özenle paketlerden çıkarılır yerlerine yerleştirilir. Aynı zamanda mobilya ve beyaz eşyaların montaj işleri yapılır.    

Avcılar Ekonomik Taşımacılık Hizmetleri

Avcılar evden eve nakliyat firması olarak tüm eşyaların belirtilen odalara ayrı ayrı yerleştirilmesi önemli bir unsurdur. Bundan sonraki aşamada müşterimiz hasar tespiti için bütün eşyaları inceler ve hasar varsa firmamız bu konuda her türlü sorunu üstlenir.